Головна Новини Прийом громадян у селі Кам'яна Гребля

Вересень 2019

На прийом громадян у селі Кам'яна Гребля зійшлася мало не вся громада. Обговорювали актуальні питання : розглядали скарги жителя села Олександра Сандула, організацію роботи Кам'яногребельського НВК, безкоштовного харчування учнів школи, висловлювали побажання встановлення дитячого майданчика на території громади, налагодження транспортного сполучення зі Сквирою та ремонту дороги з села Золотуха. Прийом громадян здійснила в.о. голови райдержадміністрації Оксана Славінська, на запитання відповіли начальник відділу освіти Олександр Заболотний, начальник відділу економічного розвитку РДА Олександр Пилюта, начальник управління соціального захисту Надія Рогоза, завсектором звернень громадян Олена Шеремет, заступник директора районного центру зайнятості Наталя Соболь.