Вересень 2012

08 травня 2012 року                                                                             №150

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ПАТ «Технологічна Аграрна Компанія Об’єднана»

в межах Малоєрчиківської сільської  ради

Розглянувши клопотання приватного акціонерного товариства «Технологічна Аграрна Компанія Об’єднана» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 10 шт. загальною площею 32,62 га в межах Малоєрчиківської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 5 від 04.04.2012 року), відповідно до  п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі» та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2011  №1185 «Про внесення змін до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», ст. ст. 17, 124, п.12 розділу  Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України:

1. Надати в оренду ПАТ «Технологічна Аграрна Компанія Об’єднана» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 10 шт. загальною площею 32,62 га за №№20, 29, 36, 78, 252, 253, 286, 313, 314, 341 по схемі поділу земель колективної власності КСП «Малоєрчиківське» с. Малі Єрчики, вартістю 661941,76 гривень на території Малоєрчиківської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі               4% від їх загальної вартості, що складає 26477,67 грн (двадцять шість тисяч чотириста сімдесят сім гривень 67 коп), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Малоєрчиківської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Малоєрчиківській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                             М.Д.Горбалінський