Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень № 151 08 травня 2012 року " Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі земельної част"

Вересень 2012

08 травня 2012 року                                                                                  № 151

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва в розмірі земельної частки (пай)

гр. Криволапу Володимиру Омельяновичу

в межах Ленінської сільської ради

Розглянувши заяву гр. Криволапа Володимира Омельяновича про надання у власність земельної ділянки в розмірі земельної частки (пай) (рішення суду Справа                №2-102/2011р від 06.04.2011 року) та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу    Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в розмірі земельної частки (пай) з оформленням державних актів на право власності на земельну ділянку площею – 3,2187 га Криволапу Володимиру Омельяновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Ленінської сільської ради.

Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Криволапу Володимиру Омельяновичу виготовити технічну документацію із землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (в разі необхідності) подати на розгляд адміністрації.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                 М.Д. Горбалінський