Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень №153 08 травня 2012 року "Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї)) ТОВ ім. Шевченка в межах Горобіївської сільської ради "

Вересень 2012

08 травня 2012 року                                                                                            №153

Про надання в оренду земельних ділянок

сільськогосподарського призначення

(невитребувані земельні частки (паї)) ТОВ ім. Шевченка

в межах Горобіївської сільської ради

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю ім. Шевченка про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 2 шт. загальною площею 8,2 га в межах Горобіївської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 7 від 25.04.2012 року) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»,постанови Кабінету Міністрів України від 31.10.2011 року №1185 «Про внесення змін до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів»:

1. Надати в оренду ТОВ ім. Шевченка не витребувані земельні частки (паї) кількістю                  2 шт. загальною площею 8,2 га за №16, 257 відповідно до схеми поділу земель колективної власності  КСП ім. Шевченка с.Лаврики, вартістю 226151,72 гривень на території Горобіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовану земельну частку (пай) в                      розмірі 4% від її загальної вартості, що складає 9046,07 грн. (дев’ять тисячсорок шість гривень, 07 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                           30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Горобіївської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у  Горобіївській сільській  раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                              М.Д.Горбалінський