Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень №158 14 травня 2012 року "Про надання ФОП Федьченку О.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об'єкта для риборозведення в межах Шамраївської сільської ради "

Вересень 2012

14 травня 2012 року                                                                                          №158

Про надання ФОП Федьченку О.В. дозволу

на розробку проекту землеустрою щодо

відведення в оренду земельної ділянки водного фонду

та водного об'єкта для риборозведення

в межах Шамраївської сільської ради

Розглянувши заяву ФОП Федьченка Олександра Віталійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта загальною площею 2,9591 га. для риборозведення в межах Шамраївської сільської ради та враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 7 від 25.04.2012), відповідно до п.7.ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України: «Про оцінку земель», «Про землеустрій», «Про оренду землі», п.3, II. Прикінцеві положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву» від 16 вересня 2008 року №509-УІ, керуючись рішенням Конституційного суду України від 11.11.2008 № 25-рп/2008, ст.ст.17,124, п.12 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України, ст.51 Водного кодексу України, Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26.05.2004 року № 677:

1. Надати дозвіл ФОП Федьченку Олександру Віталійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об'єкта загальною площею 2,9591 га для риборозведення, що в межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ФОП Федьченку Олександру Віталійовичу виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

4. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об'єкта буде проводитись відповідно до площі, визначеній у розробленому проекті землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації М.Д.Горбалінський