Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень №159 14 травня 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Грабовецькому Ю.А. для ведення особистого селянського господарствав межах Самгородоцької сільської ради"

Вересень 2012

14 травня 2012 року                                                                                №159

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

гр. Грабовецькому Ю.А.  для ведення особистого

селянського господарствав межах

Самгородоцької сільської ради

Розглянувши заяву гр. Грабовецького Юрія Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу в межах Самгородоцької сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 6 від 18.04.2012 року),  відповідно до  п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», керуючись  ст.ст. 17, 33, ч.1 ст.81, 116, 118, 121, п.12                   розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України та Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26.05.2004 року за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Грабовецькому Ю.А. площею 2,0 га із земель запасу в межах Самгородоцької сільської ради для ведення особистого селянського господарства.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр Грабовецькому Ю.А. виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                       М.Д. Горбалінський