Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень №169 25 травня 2012 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Навроцькій Надії Іванівні в ме "

Вересень 2012

25 травня 2012 року                                                                                     №169

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право

власності на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва Навроцькій Надії Іванівні

в межах Кам’яногребельської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання ПП «Світлиця-Нова»та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Навроцькій Надії Іванівнів межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, розроблену ПП «Світлиця-Нова», та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Навроцькій Надії Іванівні в межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власністьНавроцькій Надії Іванівні земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224082400:03:016:0011 площею 3,0900 га та 3,2100 га (з них ріллі-3,0900 га та 3,2100 га) за №226, 227 за схемою поділу земель колективної власності КСП «Перше Травня», оформити та видати Навроцькій Надії Іванівнідержавні акти на право власності на земельні ділянки, зареєструвавши їх в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельних ділянок:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                            М.Д. Горбалінський