Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень № 170 25 травня 2012 року " Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в розмірі земельної частки (пай) гр. Яценко Тетяні Микитівні з оформленням д"

Вересень 2012

25 травня 2012 року                                                                                  № 170

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності на

земельну  ділянку  в  розмірі  земельної

частки (пай) гр. Яценко Тетяні Микитівні

з оформленням державного акта на право

власності на земельну ділянку

в межах Ленінської сільської ради

Розглянувши заяву гр. Яценко Тетяни Микитівни про надання у власність земельної ділянки в розмірі земельної частки (пай), згідно з рішенням Сквирського районного суду Київської області Справа № 2-102/2011 р. від 06.04.2011, та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004  № 677:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну  ділянку  в  розмірі  земельної частки (пай) з оформленням державного акта на право власності на земельну ділянку площею 3,2187 га гр. Яценко Тетяні Микитівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Ленінської сільської ради.

Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Яценко Тетяні Микитівні виготовити технічну документацію із землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (в разі необхідності) подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                          М.Д.Горбалінський