Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень №176 31 травня 2012 року "Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в розмірі земельної частки (пай) гр. Старчук Зінаїді Михайлівні з оформлення "

Вересень 2012

31 травня 2012 року                                                                                           №176

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності на

земельну  ділянку  в  розмірі  земельної

частки (пай) гр. Старчук Зінаїді Михайлівні

з оформленням державного акта на право

власності на земельну ділянку

в межах Ленінської сільської ради

Розглянувши заяву гр. Старчук Зінаїди Михайлівни про надання у власність земельної ділянки в розмірі земельної частки (пай), згідно з рішенням Сквирського районного суду Київської області Справа № 2-122/2011 р. від 20.01.2012 року та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в розмірі земельної частки (пай) з оформленням державного акта на право власності на земельну ділянку площею –   3,3118 га, Старчук Зінаїді Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в межах Ленінської сільської ради.

Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Старчук Зінаїді Михайлівні виготовити технічну документацію із землеустрою, та подати на розгляд райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                   М.Д. Горбалінський