Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень № 177 31 травня 2012 року "Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в розмірі земельної частки (пай) гр.Євтушенко Галині Яківні, з оформленням д "

Вересень 2012

31 травня 2012 року                                                                                     № 177

Про дозвіл на розробку технічної документації із

землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну

ділянку  в розмірі земельної частки (пай)

гр.Євтушенко Галині Яківні, з оформленням

державного акта на право власності

на земельну ділянку  в  межах

Ленінської  сільської  ради

Розглянувши заяву  гр.Євтушенко Галини Яківни про надання у власність земельної ділянки в розмірі земельної частки (пай), згідно з рішенням Сквирського районного суду Київської області Справа №2-122/2011 від 20.01.2012 та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок відведення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)::

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку   в розмірі земельної частки (пай) з оформленням державного акта на право власності на земельну ділянку площею 3,4893 га Євтушенко Галині Яківні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Ленінської сільської ради.

Категорія земель-землі сільськогосподарського призначення, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр.Євтушенко Галині Яківні виготовити технічну документацію із землеустрою та подати на розгляд райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова  адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський