Вересень 2012

31 травня 2012 року                                                                               № 178

Про надання в оренду земельної ділянки

сільськогосподарського призначення

СФГ «Довіра» для ведення фермерського господарства

в межах Горобіївської сільської ради

Розглянувши клопотання голови селянського (фермерського) господарства «Довіра» Яківчук Г.О. про надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 6,9000 га для ведення фермерського господарства, за рахунок земельної ділянки із земель запасу Горобіївської сільської ради, яка раніше відводилась в користування СФГ «Довіра» за проектом відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 8 від 11.05.2012 року) та керуючись ст. ст. 17, 31, 93, 124, п.12 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про оренду землі»:

1. Надати в оренду селянському (фермерському) господарству «Довіра» земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 6,9000 га, з них ріллі-6,9000 га, для ведення фермерського господарства із земель запасу Горобіївської сільської ради строком на 5 років.

2. Встановити річну орендну плату в розмірі 4 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею –  6,9000 га становить 155888,66 грн.), що складає 6235,55 грн. (шість тисяч двісті тридцять п’ять гривень 55 коп.) на рік, яка повинна вноситися рівними частинами  щомісячно  протягом                             30 календарних днів, наступних  за останнім календарним  днем  звітного місяця,  на  розрахунковий рахунок Горобіївської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. Голові селянського (фермерського) господарства «Довіра» Яківчук Г.О. укласти договір оренди земельної ділянки відповідно до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року № 220, та зареєструвати його відповідно до вимог чинного законодавства. Передбачити в договорі оренди пункт стосовно перегляду розміру орендної плати впродовж всього терміну оренди у встановленому законодавством порядку.

4. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- використовувати земельну ділянку лише за цільовим призначенням;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених  чинним законодавством України.

5. Передача об’єкта оренди орендарю здійснюється орендодавцем у строки та на умовах, що визначені у договорі оренди за актом приймання-передачі.

6. В разі передачі земельної ділянки або її частини у власність громадян і отримання ними державних актів на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

7. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                          М.Д.Горбалінський