Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень № 14-аг 25 травня 2012 року " Про затвердження нового складу Комітету нагляду за якістю впровадження мікропроектів громад"

Вересень 2012

25 травня 2012 року                                                                                   № 14-аг

Про затвердження нового складу

Комітету нагляду за якістю

впровадження мікропроектів громад

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації, згідно з Угодою про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Сквирською районною державною адміністрацією і Сквирською районною радою від 30 серпня 2011 року, з метою сприяння реалізації в Сквирському районі ІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»:

1. Затвердити новий склад Комітету нагляду за якістю впровадження мікропроектів громад в селах району у складі:

Левчук Олександр Васильович

перший заступник голови райдержадміністрації;

Маркович Ігор Іванович

-

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

Василенко Світлана Мусіївна

координатор Київського обласного підрозділу впровадження проекту МРГ-ІІ

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 30.06.2010  року № 477 „Про затвердження нового складу Комітету нагляду за якістю впровадження мікропроектів громад ”.

Голова адміністрації                                                           М.Д.Горбалінський