Головна Новини День працівника соціальної сфери України

Листопад 2019

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

З цієї нагоди у залі Сквирської РДА зібралися усі працівники соціальної сфери району, яких привітала з професійним святом начальник УСЗН Сквирської РДА Н.А.Рогоза. Надія Анатоліївна вручила Подяку Міністерства соціальної політики України Г.М.Пугач, Почесну грамоту Київської облради І.Ю.Черноморець і Грамоту Київської облради профспілки працівників соціальної сфериТ.В.Шпачук.

До присутніх звернулась виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська, яка сказала: «Ваша праця наповнена гуманізмом, милосердям, душевним теплом. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Переконана, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто цього потребує.
Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!». Оксана Вікторівна нагородила Подяками райдержадміністрації кращих працівників соціальної сфери.

Теплі слова лунали від заступника голови районної ради О.Г.Грищенко, яка нагородила ряд соціальних працівників Подяками районної ради.

Працівників соціальної сфери привітав представник Благодійного фонду «Фортеця» О.Ференця Олександр Телятник. Працівники отримали цінні подарунки від фонду.

Відбувся невеликий концерт аматорських виконавців Сквирського району.