Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень №167 24 травня 2012 року " Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Сквирського району"

Вересень 2012

24  травня 2012 року                                                                                      №167

Про заходи щодо запобігання

загибелі людей на водних об’єктах

Сквирського району

Відповідно до  Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про аварійно-рятувальні служби”,  розпорядження Президента України від 14.07.2001 № 190/2001-рп „Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах”,  постанови Кабінету Міністрів України від 6.03.2002 № 264 „Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку на водних об’єктах”, наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 3.12.2001 № 272 „Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України”, зареєстрованого в  Міністерстві юстиції України 01.02.2002 за № 95/6383, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10.05.2012 № 175 ««Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах області»  та з метою забезпечення охорони життя людей на водних об’єктах району:

1. Головам міськсільвиконкомів:

1.1. До 01.06.2012 вжити заходів щодо визначення в установленому порядку місць масового відпочинку населення на воді в населених пунктах району та за їх межами,  належного обладнання та використання згідно з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах України (далі – Правила);

1.2. Перед початком купального сезону забезпечити обстеження та очищення від сторонніх предметів дна акваторій місць для купання та здійснювати контроль за встановленням заборонних знаків, стендів, відповідних оголошень у місцях, небезпечних для купання;

1.3. Розробити відповідні місцеві заходи та забезпечити їх виконання;

1.4. Здійснити заходи щодо облаштування прибережних територій, створення підприємствами, установами, організаціями, орендарями, за якими закріплені відповідні території, сезонних рятувальних постів, забезпечених необхідним рятувальним майном та інших інвентарем, відповідно до вимог Правил;

1.5. Організувати постійний контроль за виконанням керівниками підприємств, установ, організацій, орендарями, за якими закріплені місця масового відпочинку громадян та місця, що відводяться під пляжі, конкретних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах;

1.6. Забезпечити фінансування заходів безпеки на воді з місцевих бюджетів;

1.7. Про виконання цього розпорядження інформувати райдержадміністрацію через відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації до 25.06.2012.

2. Сквирському РВ ГУ МНС України в Київській області, Сквирському РВ ГУ МВС України в Київській області, центральній районній лікарні забезпечити постійну готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації на водних об’єктах району.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступ­ника голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                          М.Д. Горбалінський