Головна Економіка Підприємництво Підприємництво Розвиток інфраструктури підтримки підприємництва

Серпень 2011

В районі триває робота по створенню нових об’єктів інфраструктури підтримки  підприємництва з орієнтацією на місцеві потреби суб’єктів малого підприємництва.

Інфраструктура підтримки малого підприємництва району станом на 01.07.2018 складається з 2 громадських об’єднань (асоціація фермерів Сквирського району, спілка підприємців Сквирщини „Взаємопоміч Сквира”) та 2 небанківських кредитних установ (представництва кредитної спілки „Ощадкаса” та кредитної спілки „СуперКредит”).

Інформаційно-консультативні установи – суб’єкти господарської діяльності - приватні підприємці Мусійко Віктор Васильович, Гривачевська Лариса Миколаївна, Музика Тетяна Іванівна, Шеремет Іван Григорович, Іванчук Людмила Петрівна, Марченко Олег Анатолійович, Капітанюк Василь Петрович, Бугайов Микола Іванович, Соболь Борис Володимирович та приватні адвокати Химчук Володимир Леонідович, Шилов Віктор Анатольович, надають консультації з питань підприємництва, ведення бухгалтерського обліку, будівництва, реєстрації та узаконення нерухомості, отримання погоджувальної, дозвільної документації, свідоцтва на право власності, дозволів на початок будівництва, введення в експлуатацію будівництва та реконструкції.

Інформаційно-консультативні послуги суб’єктам підприємницької діяльності надають також адміністратори та державні реєстратори Центру надання адміністративних послуг,  районний центр зайнятості.

Спеціалістами Сквирського відділення Білоцерківської ОДПІ надаються роз’яснення суб’єктам малого бізнесу з різних питань, діє центр обслуговування платників податків, в якому надаються послуги консультантом-модератором, видаються довідки та документи дозвільного характеру.

При Сквирському районному центрі зайнятості працює рада роботодавців, яка  займається питаннями створення нових робочих місць, працює з суб’єктами малого бізнесу.