Головна Соціальна сфера Сектор молоді та спорту Новини Семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини 2019».

Листопад 2019

Семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини 2019». Друк

На виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, громадською ініціативою «Корінь Нації» з метою формування патріотичної свідомості і національної гідності, створення у кожному регіоні Київщини туристичних маршрутів патріотичного спрямування та підвищення туристичної привабливості регіону, підготовки гідів для проведення оновлених екскурсійних програм буде проведено семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини 2019».

Семінар-навчання складається з двох етапів:

• перший етап навчально-практичний відбудеться 14 листопада 2019 року в м. Переяслав-Хмельницький (включає проведення екскурсії та майстер класу з екскурсійної діяльності);
  • другий етап теоретично-практичний відбудеться з 21 по 22 листопада 2019року на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» (вул. Шевченка, 63, с. Карапиші, Миронівський район, Київська область) і включатиме семінар-навчання "Патріотичні екскурсії" (методика підбору інформаційних матеріалів, робота з архівними даними, особливості організації екскурсії, ораторське мистецтво, створення маршрутів за допомогою google- карт, обговорення шляхів розвитку туристичної привабливості Київщини).

Для участі в заході запрошується активна молодь з числа студентів, працівників музеїв, бібліотекарів, екскурсоводів,  вчителів/викладачів предмету "Історія", вихованців історико-краєзнавчих гуртків.

Для участі у заході  необхідно заповнити таблицю:

ПІП

Дата народження

Місце роботи/навчання

Електронна адреса

Контактний телефон

1

та надіслати її на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з темою листа «Екскурсії» до 11листопада 2019 року або зареєструватися за посиланням:

Детальна інформація щодо часу та місця збору буде повідомлена учасникам після відбору.

Проживання, харчування, та трансфер від міста Києва до місця проведення заходу та у зворотному напрямку здійснюється за рахунок організаторів.

Контактна особа: Топчій Наталія: 098- 958-36-30;

Остаповська Олена : 093-911-59-73.