Головна Новини Гостинно відкрилися двері Університету державної фіскальної служби України для учнів 9-11 класів
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Гостинно відкрилися двері Університету державної фіскальної служби України для учнів 9-11 класів із тринадцяти шкіл Київського регіону, що взяли участь у «Квесті професій».

Представники Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи даного навчального закладу ознайомили учасників зустрічі з Університетом в цілому, студентським дозвіллям, дали змогу визначитися з майбутньою професією та розширити свій кругозір. Змагання серед 120 учнів проводилося за трьома віковими категоріями, і, що надзвичайно приємно, головний приз серед учнів 9-х класів отримала учениця Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1ім. М.Ольшевського Мовчан Анастасія, а серед учнів 10-х класів учениця Сквирського академічного ліцею №2 Саградян Алла.

Учасники квесту змогли відчути себе у ролі фінансового аналітика та експерта з якості продуктових товарів.

Одночасно для керівників учнівських груп був проведений методичний семінар з фінансової грамотності «Планування сімейного бюджету, грамотне управління витратами».

Виступили Бедринець М.Д., завідувач кафедри фінансів імені Л.Л.Тарангул, к.е.н., доцент, Гордей О.Д., д.е.н., професор, та інші проінформували про важливість фінансової грамотності та наголосили про зв'язок рівня обізнаності населення у фінансових питаннях з прогресивним розвитком економіки та покращенням добробуту суспільства в цілому.

 

Після зустрічі, що відбувалася у залі Атріуму у невимушеній та доброзичливій атмосфері, Шевчук О.А., в.о.ректора, першого проректора з навчально-методичної та виховної роботи, подякував представникам учнівських делегацій за співпрацю та ентузіазм.

Результативна поїздка до Університету державної фіскальної служби України завершилася для делегації учнів сквирських шкіл приємною екскурсією осіннім Ірпінем.

Висловлюємо щиру подяку за гостинність та доброзичливість, цікаві зустрічі та захопливий квест для учнів організатору знайомства з Університетом фіскальної служби України: кандидату економічних наук, доценту кафедри фінансів імені Л.Л.Тарангул Ліснічук О.А.

 

Матеєнко О.В.,

вчитель Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.Ольшевського

(Джерело: Сайт відділу освіти РДА)

Переглядів: 54
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack