Головна Новини Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва

Листопад 2019

9 листопада в нашій державі відзначають Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

У переддень, на урочистості у районній Школі мистецтв, зібралися працівники цієї галузі з усієї Сквирщини.

З нагоди свята лунали найщиріші вітання від виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації О.В.Славінської.  Оксана Вікторівна зазначила: «Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.»

Виконуюча обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації О.В.Славінська високо оцінила вклад  у розвиток культури та аматорського народного мистецтва на теренах району начальника відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту РДА О.Л.Центило-Гіптенко. Разом з заступником голови районної ради О.Г.Грищенко, очільниця району вручила Олесі Леонідівні спільну Подяку РДА і райради.

Щирі вітальні слова звучали від заступника голови районної ради О,Г.Грищенко, начальника відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації О.Л.Центило-Гіптенко та представника благодійного фонду «Фортеця» Олександра Телятника.

Працівники Будинку культури і клубних установ, Школи мистецтв, центральної районної Бібліотеки і відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту отримали Грамоти і Подяки.

Відбувся концерт майстрів аматорських колективів і виконавців Сквирського р-ну