Головна Новини Повідомлення організацій району Небезпека виникнення пожеж

Листопад 2019

Небезпека виникнення пожеж Друк

Під час осінньо-зимового опалювального сезону, часу, коли здійснюється інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.

Основним причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані.

Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома одні, без нагляду дорослих в закритих квартирах, будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З настанням холодів виникають пожежі у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання і діти. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає в під’їзди та квартири, загрожуючи життю його мешканців.

Не можна нехтувати правилами пожежної безпеки, думати, що зі мною цього не станеться і мене пожежа не торкнеться.

Тому, щоб уникнути трагедії слід дотримуватися таких правил:

- не використовуйте саморобні електронагрівачі;

- не експлуатуйте печі що мають тріщини;

- не використовуйте для обігріву приміщень газові плити;

- не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу – він пересохне і спалахне;

- не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади;

- не слід палити груби і печі з незакритою топкою;

- не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки;

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі – допоможе зберегти життя.