Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 червень №179 07 червня 2012 року "Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо виготовлення документів що посвідчують право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення голові ФГ «Провіденс» Стогнію В.В. для ведення "

Вересень 2012

року                                                                              №179

Про дозвіл на розробку технічної документації із

землеустрою щодо виготовлення документів

що посвідчують право оренди на  земельну

ділянку сільськогосподарського призначення

голові ФГ «Провіденс» Стогнію В.В.

для ведення фермерського господарства

в межах Селезенівської сільської ради

Розглянувши заяву голови ФГ «Провіденс» Стогнія Володимира Вікторовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо виготовлення документів, що посвідчують право оренди на  земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 5,0 га для ведення фермерського господарства в межах Селезенівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 8 від 11.05.2012 року)та керуючись ст.ст. 17, 31, 93, 123, 124, п.2,3 ст.134, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про фермерське господарство», «Про оренду землі»:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо виготовлення документів що посвідчують право оренди на  земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 5,0 га в межах Селезенівської сільської ради для ведення фермерського господарства із земель запасу Селезенівської сільської ради.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Голові ФГ «Провіденс» Стогнію В.В. виготовити технічну документацію із землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                          М.Д.Горбалінський