Вересень 2012

14 червня 2012 року                                                                                      №184

Про надання в оренду земельних ділянок

сільськогосподарського призначення

(невитребувані земельні частки (паї))

ТОВ «Агрофірма Шапіївка»

в межах Шапіївської сільської  ради

Розглянувши клопотання директора товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма Шапіївка» Штундера В.В. про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 1 шт. загальною площею 2,6647 га в межах Шапіївської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 9 від 29.05.2012) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

1. Надати в оренду ТОВ «Агрофірма Шапіївка» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 1 шт. загальною площею 2,6647 га за № 049 за схемою поділу земель колективної власності КСП «Прогрес» с.Шапіївка, вартістю 92492,03 гривень на території Шапіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі               4% від їх загальної вартості, що складає 3699,68 грн (три тисячі шістсот дев’яносто дев’ять гривень, 68 коп), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                         30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Шапіївської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Шапіївській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                           М.Д.Горбалінський