Вересень 2012

19 червня 2012 року                                                                                      №185

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ФГ «Провіденс»в межах Селезенівської сільської  ради

Розглянувши клопотання голови фермерського господарства «Провіденс» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 4 шт. загальною площею 11,3235га в межах Селезенівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 9 від 29.05.2012 року), керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

1. Надати в оренду ФГ «Провіденс» невитребувані земельні частки (паї) кількістю                  4 шт. загальною площею 11,3235 га за №№ 343, 344, 345, 346 за схемою поділу земель колективної власності ВАТ «Селезенівське» с.Селезенівка, вартістю 217918,49 гривень на території Селезенівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) складає 380грн за 1 га. (триста вісімдесят гривень 00 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Селезенівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Селезенівській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації  Гарбуза О.М..

Голова адміністрації                                                        М.Д.Горбалінський