Вересень 2012

07 червня  2012 року № 180

Про підготовку та проведення районного

огляду-змагань невоєнізованих пожежно-

рятувальних сил цивільного захисту

З метою забезпечення постійної готовності добровільних рятувальних формувань до  виконання завдань по боротьбі з пожежами, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, захисту населення і територій від їх негативного впливу, які загрожують життю та здоров’ю людей, на виконання Законів України “Про пожежну безпеку",  "Про аварійно – рятувальні служби" та керуючись ст.21 Закону України:«Про місцеві державні адміністрації» (із наступними змінами)":

1. Провести огляд – змагання добровільних рятувальних формувань цивільної оборони району 08 червня  2012 року на стадіоні «Колос» м. Сквира згідно з Положенням про добровільні пожежні дружини.  Початок змагань о 09-00 год.

2. Для організації  проведення огляду - змагань та підведення підсумків, утворити районну комісію в складі:

Левчук Олександр Васильович

- перший заступник голови адміністрації, голова комісії

Шуляк

Ігор Миколайович

- начальник служби цивільного захисту у Сквирському  районі, заступник голови комісії;

Члени комісії:

Лєвшин

Ігор Миколайович

- начальник Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області (за згодою);

Дмитренко

Олександр Олександрович

- начальник Сквирського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області;

Ворушило

Микола Степанович

- начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій    райдержадміністрації;

Гарбуз

Олександр Миколайович

- заступник голови, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

Гетманчук

Костянтин Степанович

- начальник ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району (за згодою);

Іллючок

Сергій Павлович

– голова правління ВАТ “Сквирське РТП”(за згодою).

3. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань покласти на  начальника  служби цивільного захисту у Сквирському районі, полковника служби цивільного захисту  Шуляка І.М. та начальника Сквирського РВ ГУ Держтехногенбезпеки, підполковника служби цивільного захисту Дмитренка О.О.

4. Керівникам підприємств та сільським головам забезпечити явку добровільних пожежних дружин промислових підприємств, установ та організацій району (додаток1), з пожежною та пристосованою технікою (додаток 2).

5. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні Ковальчуку В.М. забезпечити медичне обслуговування змагань.

6. Відповідальність за підготовку стадіону до   проведення  змагань покласти  на начальника відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Голуба І.В.

7. Начальнику Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області Лєвшину І.М.- забезпечити явку  представників міліції  для охорони громадського порядку.

8. Начальнику ВДАІ по обслуговуванню Сквирського району Гетманчуку К.С.- забезпечити явку  представника ДАІ для проведення огляду  техніки.

9. Першому заступнику голови,  виконуючому обов’язки начальника відділу культури та туризму  райдержадміністрації Левчуку О.В.- забезпечити озвучення стадіону.

10. Виконуючому обов’язки  начальника КП «Сквирське комунальне господарство» Мельничуку С.Г.- забезпечити місце проведення змагань урнами для сміття.

11. Голові правління ВАТ “Сквирське РТП” Іллючку С.П.- забезпечити транспорт для перевезення інвентарю із пожежної частини на стадіон «Колос».

12. Голові правління Сквирського районного споживчого товариства Мельнику А.М. забезпечити прибуття на стадіон «Колос» торгівельних точок.

13. Заступнику голови комісії Шуляку І.М. подати  на затвердження  голові Сквирської райдержадміністрації підсумки змагань в термін до  08 червня 2012 року.

14. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на  першого заступника  голови адміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                            М.Д.Горбалінський