Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 червень № 188 19 червня 2012 року "Про відзначення у Сквирському районі Дня молоді "

Вересень 2012

19 червня 2012 року                                                                                 № 188

Про відзначення у Сквирському

районі Дня молоді

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні, на виконання Указу Президента України від 22.06.1994 № 323 “Про День молоді”, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 27.03.2009 № 202 „Про проект Комплексної програми підтримки молоді в Київській області на 2009-2011 роки”, рішення Сквирської  районної ради від 14.03.2012 № 05/09-09-06 „Про затвердження Комплексної програми підтримки та розвитку молоді у Сквирському районі на 2012-2014 роки”, та з метою відзначення в районі Дня молоді:

1. Утворити склад організаційного комітету для відзначення у сквирському районі Дня молоді (додаток 1).

2. Затвердити заходи щодо відзначення у Сквирському районі Дня молоді, що додаються.

3. Відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації проінформувати управління у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації до 29 червня                 2012 року про хід виконання заходів, проведених під час відзначення в районі Дня молоді.

4. Відзначити за досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності та з нагоди Дня молоді Грамотою голови Сквирської райдержадміністрації кращих представників молоді:

1) Ярмульська Іванна Володимирівна – вчитель української мови, поетеса, учасник драматичного гуртка «Юність» районного Будинку культури

2) Юрчук Анастасія Олександрівна – учениця  11 класу Сквирського ліцею, учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції «Україна очима молодих»

3) Носанчук Інна Олександрівна – головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління ПФУ у Сквирському районі

4) Ковтун Ярослав Петрович – начальник сектору декларування департаменту експорту ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»

5) Козлова Тетяна Анатоліївна – учениця 11 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призер районних та обласних олімпіад з різних дисциплін

6) Онищенко Любов Володимирівна – головний спеціаліст фінансово-господарського відділу Управління праці та соціального захисту населення

7) Мірутенко Наталія Володимирівна - учениця  10 класу Сквирського ліцею, член Малої академії наук України

8) Ковпак Максим Володимирович – електрогазозварник ПП «Росава-Агро»

9) Гальчинська Наталія Ігорівна - учениця  11 класу Сквирського ліцею, член Малої академії наук України

10) Смоліна Наталія Леонідівна – вчитель російської мови Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, призер районного етапу  конкурсу «Вчитель року-2011», автор збірника методичних матеріалів «Розвиток критичного мислення учнів на уроках літератури»

11) Войчук Дмитро Вікторович – торгівельний представник ДП ПАТ «Київхліб»

12) Луньова Надія Володимирівна – вчитель німецької мови Горобіївського НВК, переможець районного етапу конкурсу «Учитель року-2012»

13) Васильчук Володимир Анатолійович – слідчий прокуратури Сквирського району

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації профінансувати відділ у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації у сумі 530,00 (п’ятсот тридцять) гривень 00 коп. (згідно кошторису витрат) за рахунок загальних асигнувань відділу у справах сім’ї  та молоді, виділених у районному бюджеті на 2012 рік (додаток 2).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                                 М.Д.Горбалінський