Головна Новини Відвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції.

Січень 2020

З метою привітань з Новим роком та Різдвом Христовим - делегація на чолі з виконуючою обов’язки голови райдержадміністрації Оксаною Славінською та начальником відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей Інною Бай, за участі секретаря міської ради Вероніки Бондар та сільських голів, при підтримці ТОВ «Сквирського комбінату хлібопродуктів» директор В. О.Дорошенко; ТОВ Сквирської  круп’яної компанії "Жменька" директор  О.В.Ковмір;  ФОП Приходько власника  магазину «Віта»; СГПП ім.Гагаріна  с. Мовчанівка  директор В.Г.Щербак; ПП «Росава-Агро» директор В.І.Янчук;  ФОП Деркача с. Чубинці, депутата районної ради - відвідали сім’ї  загиблих учасників антитерористичної операції.

Кожна родина загиблого воїна отримала Різдвяні продуктові набори.