Головна Новини Урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки фахівців

Січень 2020

11.01.2020 р. на базі Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки фахівців за професіями «Слюсар-ремонтник. Слюсар механоскладальних робіт. Слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

На відкриття були запрошені гості: Віра Борисівна Рогова - директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Оксана Вікторівна Славінська - виконуюча обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації , Василь Васильович Гриша - голова Сквирської районної ради, Олександр Вікторович Заболотний – завідувач сектору освіти Сквирської районної державної адміністрації, Катерина Федорівна Бондарчук - директорка (головна редакторка) приватного підприємства «Редакція районної газети  «Вісник Сквирщини».

Директор ДНЗ « Сквирське вище професійне училище» Олександр Сергійович Пасічник розповів гостям про можливості навчально-практичного центру, зазначивши, що він відкриває нові перспективи для закладу освіти та висловив щирі слова подяки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та всім, хто долучився до створення центру.

Також присутні мали змогу поринути у вир художньої самодіяльності здобувачів освіти.

Відбулося ознайомлення з базою навчально-практичного центру та проведені майстер-класи з використанням нового обладнання.

Навчально-практичний центр створений за рахунок коштів державного бюджету виділених для проведення модернізації та оновлення матеріально-технічної бази , коштів обласного бюджету та власних надходжень.