Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Січень 2020

Під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ. Розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації.

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області.

3. Про заходи з організації підготовки до  роботи  районної військово-лікарської комісії під час призову громадян району на службу до лав Збройних Сил України в 2020 році.

Доповідач: Баран Олександр Володимирович в.о. військового комісара Сквирського районного військового комісаріату.

4. Про впровадження програми медичних гарантій для вторинної ланки з 01 квітня 2020 року.

Доповідач: Чиж Андрій Григорович - директор комунального неприбуткового підприємства Сквирської районної ради «Сквирська  центральна районна лікарня».

5. Про зміни до фінансового стану, які вводяться в дію 1 січня 2020 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції».

Доповідач: Носанчук Ігор Анатолійович - головний спеціаліст з питань оборонної та режимно-секретної роботи, протидії та запобігання корупції апарату райдержадміністрації.

6. Про стан санітарно-епідемічної ситуації з грипу та гострих респіраторних захворювань в  районі.

Доповідач: Колесник-Гавронська Наталія Володимирівна - директорка комунального некомерційного підприємства  Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

7. Про внесення змін до порядку надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України  від 27.12.2019 № 1123.

Доповідач: Капітанюк Наталія Миколаївна в.о. начальниці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

8. Про стан благоустрою на території району.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович- начальник відділу з питань житлово - комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації.

9.Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна завідувачка  сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.