Головна Новини Робоча зустріч

Січень 2020

Робоча зустріч Друк

Під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулася робоча зустріч із директором ТОВ «Спецпожзахист – Україна» Р. Музиченком з питань надання послуг протипожежного призначення.

В зустрічі взяли участь виконуюча обов`язки завідувача сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації О. Іванько, завідувач сектору освіти райдержадміністрації О. Заболотний, головний спеціаліст відділу з питань житлово-комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації Н. Ломінська, помічник-консультант народного депутата України О. Дунди В. Тибулевич, Великополовецький сільський голова Г. Марченко, Кривошиїнський сільський голова В. Дубець, Мовчанівський сільський голова Р. Левадній.