Головна Новини Об`їзд об`єктів за Програмою будівництва, реконструкції та ремонту об`єктів інфраструктури Київської області на 2019 рік.

Січень 2020
    1 2 3 4 5
27 28 29 30 31

Об`їзд об`єктів за Програмою будівництва, реконструкції та ремонту об`єктів інфраструктури Київської області на 2019 рік. Друк

с. Буки

Виконуюча обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінська разом з Буківським сільським головою О. Пономарьовою, депутатом Київської обласної ради В. Скрипою здійснили об`їзд дороги по вулицях Мийка та Лісовій села Буки, які було капітально відремонтовано за Програмою будівництва, реконструкції та ремонту об`єктів інфраструктури Київської області на 2019 рік.

с. Рогізна

Виконуюча обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінська разом з депутатом Київської обласної ради В. Скрипою, Рогізнянським сільським головою К. Верещінською, за участю директора  Рогізнянського навчально-виховниго комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Сквирського району Київської області С. Кучера побували у Рогізнянському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», з метою контролю за завершенням робіт по капітальному ремонту частини приміщень.

Об`єкт також увійшов до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об`єктів інфраструктури Київської області на 2019 рік.

с. Шамраївка

Виконуюча обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінська разом з Шамраївським сільським головою В. Левіцькою побували на будівництві амбулаторії первинної медичної допомоги по вулиці Медичній, 14-А в селі Шамраївка. Здача об`єкту та введення в експлуатацію за Програмю будівництва, реконструкції та ремонту об`єктів інфраструктури Київської області на 2019 рік заплановано навесні 2020 року.

Також оглянули спорудження спортивного майданчика з твердим покриттям, який зводиться за кошти Шамраївської сільської ради. Планується завершити будівництво навесні 2020 року.