Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Січень 2020
    1 2 3 4 5
27 28 29 30 31

Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ Друк

Під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ. Розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації.

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області.

3 . Про підсумки виконання місцевих бюджетів за доходами у  2019 році.

Доповідач: Ульянова Марія Василівна – начальник відділу фінансів райдержадміністрації.

4. Про повернення коштів по програмі будівництва та ремонту в 2019 році.

5. Про проведення заходів державного нагляду в закладах освіти району.

Доповідач: Довгаль Микола Петрович - начальник управління у Сквирському районі головного управління  Держпродспоживслужби у Київській області.

6. Про підсумки роботи у 2019 році служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

Доповідач: Кононська Інна Миколаївна – в.о. начальника  служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

7. Про початок навчального процесу в Рогізнянському, Оріховецькому НВК  у  січні  2020  року.

Доповідач: Заболотний Олександр Вікторович – завідувач сектору освіти райдержадміністрації.

8. Про стан виконання в 2019 році  програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2019-2021 роки.

Доповідач: Капітанюк Наталія Миколаївна в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

9.Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна завідувач  сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.