Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 липень №192 03 липня 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного селянського виробництва в розмірі земельної частки (паю) гр. Передельчуку Віктору Володимировичу в межах Мовч"

Вересень 2012

03 липня  2012 року                                                                                            №192

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

для ведення товарного селянського виробництва

в розмірі земельної частки (паю) гр. Передельчуку

Віктору Володимировичу в межах

Мовчанівської сільської ради

Розглянувши заяву гр. Зінченко Юлії Володимирівни в інтересах Передельчука Віктора Володимировича, про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) право на яку встановлено за рішенням Сквирського районного суду Київської області, справа №2-533/2007р. від 07.08.2007, враховуючи протокол засідання районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 10 від 13.06.2012 року) та   керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України відповідно до  п.7 ст.13  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»,  Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26.05.2004 року за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі земельної частки (паю) з оформленням державного акту на право власності на земельну ділянку гр. Передельчуку  Віктору Володимировичу із земель резервного фонду Мовчанівської сільської ради. Розмір земельної частки (паю) по Мовчанівській сільській раді становить 3,9 в умовних кадастрових гектарах.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр Передельчуку В.В. виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи ( в разі необхідності) подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                               М.Д. Горбалінський