Вересень 2012

03 липня 2012 року                                                                                      №195

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання державного акта на право власності

на земельну ділянку  Копенку Юрію

Михайловичу - члену  СГТ «Фіаніт» для ведення

садівництва в межах Пищиківської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Терра-ІІ» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку  Копенку Юрію Михайловичу - члену СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 35, 116, 118, 121, 186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

1. Затвердити технічну документацію із замлеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку Копенку Юрію Михайловичу  - члену СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення (сади), земельна ділянка для ведення індивідуального садівництва.

2. Передати у власність  Копенку Юрію Михайловичу земельну ділянку кадастровий №3224085600:04:009:0250 площею 0,0816га, з них садів - 0,0816 га за №517 по схемі поділу земель СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва.

3. Оформити та видати Копенку Юрію Михайловичу  державний акт на право власності на земельну ділянку,  зареєстрований  в  управлінні  Держкомзему  у  Сквирському  районі.

4. Встановити правові обмеження на використання  земельної  ділянки:

- зміну цільового призначення земельної ділянки проводити відповідно до вимог чинного законодавства;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

5. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

6. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для  формування  Державного  фонду  документації  із  землеустрою.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                         М.Д. Горбалінський