Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 липень №197 03 липня 2012 року "Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр.Іванів Наталі –Стефанії Іванівні, члену СГТ «Фіаніт» для ведення садівницт "

Вересень 2012

03 липня 2012 року                                                                                           №197

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну  ділянку

гр.Іванів Наталі –Стефанії Іванівні,  члену СГТ «Фіаніт»

для  ведення  садівництва в межах Пищиківської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Іванів Наталі –Стефанії Іванівни, члена СГТ «Фіаніт» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 35, 116, 118, 121, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  гр.Іванів Наталі – Стефанії Іванівні, члену    СГТ «Фіаніт», для ведення садівництва, за рахунок земель переданих СГТ «Фіаніт» для організації колективного садівництва  в  межах  Пищиківської  сільської  ради Сквирського району Київської області.

Категорія земель-землі сільськогосподарського призначення (сади), земельна ділянка для ведення індивідуального садівництва.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із юридичною або фізичною особою, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

3. Технічну документацію, розроблену в установленому законодавством порядку, подати на розгляд райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова  адміністрації                                                            М.Д. Горбалінський