Вересень 2012

09 липня 2012 року                                                                                            №201

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання державного акта на

право власності на земельну ділянку Фальковичу Борису

Михайловичу - члену  садово-городнього

товариства «Огородник» для  ведення  садівництва  в

межах  Сквирської міської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Український проект» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку Фальковичу Борису Михайловичу - члену садово-городнього  товариства «Огородник»  для ведення садівництва в межах  Сквирської  міської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 35, 116, 118, 121, 186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

1. Затвердити технічну документацію із щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку Фальковичу Борису Михайловичу - члену садово-городнього  товариства «Огородник» для  ведення садівництва  в межах  Сквирської  міської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення (сади), земельна ділянка для  ведення  індивідуального  садівництва.

2. Передати у власність  Фальковичу  Борису  Михайловичу  земельну ділянку кадастровий №3224010100:04:007:0049 площею 0,0600га, з них садів-0,0600 га за №13 по  схемі  поділу  земель  садово-городнього  товариства «Огородник»   для  ведення  садівництва.

3. Оформити та видати Фальковичу Борису Михайловичу державний акт на право власності на земельну  ділянку,  зареєстрований  в управлінні  Держкомзему  у  Сквирському  районі.

4. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- зміну цільового призначення земельної ділянки проводити відповідно до вимог чинного законодавства;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

5. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

6. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                       М.Д. Горбалінський