Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 липень №205 06 липня 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Лабунському Руслану Володимировичу для ведення особистого селянського господарства в межах Кривошиїнської сільської ради"

Вересень 2012

06 липня 2012 року                                                                                         №205

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

гр. Лабунському Руслану Володимировичу

для ведення особистого селянського господарства

в межах Кривошиїнської сільської ради

Розглянувши заяву гр. Лабунського Руслана Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу в межах Кривошиїнської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 9 від 29.05.2012 року) та керуючись ст.ст. 17, 33, ч.1 ст.81, 116, 118, 121, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок затвердженого постановою КМУ від 26.05.2004 року за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Лабунському Р.В. площею 0,85 га із земель запасу в межах Кривошиїнської сільської ради для ведення особистого селянського господарства.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр.Лабунському Р.В.  виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі необхідності), подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                            М.Д. Горбалінський