Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 липень №207 06 липня 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі земельної частки (паю) гр. Мудрій Раїсі Миколаївні в межах Мовча"

Вересень 2012

06 липня 2012 року                                                                                    №207

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо

відведення у власність земельної ділянки для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва в

розмірі земельної частки (паю) гр. Мудрій Раїсі Миколаївні

в межах Мовчанівської сільської ради

Розглянувши заяву гр. Зінченко Юлії Володимирівни, в інтересах Мудрої Раїси Миколаївни, про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) право на яку встановлено за рішенням Сквирського районного суду Київської області, справа № 2-538/2007р. від 07.08.2007 року, враховуючи протокол засідання районної комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 10 від 13.06.2012 року) та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закона України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок затвердженого постановою КМУ від 26.05.2004 року за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі земельної частки (паю) з оформленням державного акту на право власності на земельну ділянку гр. Мудрій Раїсі Миколаївні із земель резервного фонду Мовчанівської сільської ради. Розмір земельної частки (пай) по Мовчанівській сільській раді становить                     3,9 в умовних кадастрових гектарах.

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Мудрій Р.М. виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (в разі необхідності), подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                            М.Д. Горбалінський