Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 липень №209 06 липня 2012 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Панкевичу Руслану Вікторов "

Вересень 2012

06 липня 2012 року                                                                                  №209

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання документів, що посвідчують

право власності на земельну ділянку для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

Панкевичу  Руслану  Вікторовичу

в  межах Горобіївської  сільської  ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши  клопотання  директора    ТОВ «Терра-ІІ»   та  технічну  документацію  із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   в межах Горобіївської сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку Панкевичу  Руслану  Вікторовичу  для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва Панкевичу Руслану Вікторовичу  в межах Горобіївської  сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Панкевичу Руслану Вікторовичу (земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер  3224081500:04:010:0021 площею 4,5693га (з них ріллі- 4,5693га) за №5 по схемі поділу земель колективної власності  КСП «ім.Шевченка», оформити та видати Панкевичу Руслану Вікторовичу  державний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управлінні  Держкомзему  у  Сквирському  районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель,  але  не  раніше  1 січня 2012 року,  не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації   Гарбуза  О.М.

Голова адміністрації                                                       М.Д. Горбалінський