Вересень 2012

06 липня 2012 року                                                                                 №214

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання державного акта на

право власності на земельну ділянку

Мордатенку Леоніду Петровичу - члену СГТ «Фіаніт»

для ведення садівництва в межах Пищиківської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Терра-ІІ» про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку Мордатенку Леоніду Петровичу - члену СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 35, 116, 118, 121, 186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку Мордатенку Леоніду Петровичу- члену                  СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення (сади), земельна ділянка для ведення індивідуального садівництва.

2. Передати у власність Мордатенку Леоніду Петровичу земельну ділянку кадастровий №3224085600:04:009:0249площею 0,0811га, з них садів-0,0811 га за №337 по схемі поділу земель СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва.

3. Оформити та видати Мордатенку Леоніду Петровичудержавний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

4. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- зміну цільового призначення земельної ділянки проводити відповідно до вимог чинного законодавства;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

5. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

6. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                           М.Д. Горбалінський