Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 липень №218 06 липня 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі земельної частки (пай) гр. Кальноокому Андрію Вікторовичу в межах "

Вересень 2012

06 липня 2012 року                                                                                      №218

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність

земельної  ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва в розмірі

земельної частки (пай) гр. Кальноокому Андрію Вікторовичу

в межах Мовчанівської сільської ради

Розглянувши заяву гр. Зінченко Юлії Володимирівни про надання у власність земельної ділянки на ім’я Кальноокого Андрія Вікторовича, в розмірі земельної частки (пай) згідно з рішенням Сквирського районного суду Київської області Справа № 2-532/2007 р. від 07.08.2007року, враховуючи протокол засідання районної комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (№10 від 13.06.2012)  та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі земельної частки (паю) з оформленням державного акту на право власності на земельну ділянку гр. Кальноокому Андрію Вікторовичу із земель резервного фонду Мовчанівської сільської ради. Розмір земельної частки (пай) по Мовчанівській сільській раді становить 3,9 в умовних кадастрових гектарах.

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Кальноокому А.В. виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (в разі необхідності), подати на розгляд адміністрації.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                              М.Д. Горбалінський