Вересень 2012

10 липня 2012 року                                                                                         №225

Про внесення змін до розпорядження

голови Сквирської районної державної

адміністрації від 05.04.2011 року № 180

«Про утворення комісії з питань часткового

відшкодування витрат фізичним особам

(населенню) за закупівлю

нової установки індивідуального доїння»

Відповідно до п. 9 ст. 39, ст. 41 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02 березня 2011 року № 246 “Порядок нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м’ясо і м’ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплата і використання коштів, що надійшли від його сплати” (зі змінами) та у зв’язку із кадровими змінами:

1. Склад комісії викласти в новій редакції:

Рибак - начальник управління агропромислового розвитку

Василь Пилипович               Сквирської райдержадміністрації,

голова комісії ;

Петриченко -  заступник начальника управління агропромислового розвитку

Олег Анатолійович               Сквирської райдержадміністрації, завідуючий сектором з питань виробництва, переробки та маркетингу продукції рослинництва, заступник голови комісії;

Волинець - начальник відділу фінансо-кредитного забезпечення,

Наталія Вячеславівна           бухгалтерського обліку і звітності господарвського забезпечення управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, секретар комісії;

Члени комісії:

Качинська - начальник районного відділу статистики;
Олена Вячеславівна              у Сквирському районі (за згодою);

Римаренко - начальник управління ветеринарної медецини

Валентина Іванівна               у Сквирському районі (за згодою);

Упенська                              - головний державний податковий ревізор-інспектор віддділу

Валентина Устимівна          погашення прострочаних податкових зобовязань Сквирської

МДПІ (за згодою);

Ульянова - начальник фінансового управління Сквирської РДА;

Марія Василівна

Кобилінський - начальник управління державного казначейства у

Олександр                              Сквирському районі (за згодою);

Володимирович

Степаненко Ольга               - завідувач сектору інспектування у

Василівна                               Сквирському районі Білоцерківської ОДФІ (за згодою);

2. Затвердити Положення “Про утворення комісії з питань часткового відшкодування витрат фізичним особам (населенню) за закупівлю нової установки індивідуального доїння”

(Додаток 1).

3. Вважати таким, що втратило чинність п. 1 розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 05.04.2011 року № 180 “Про утворення комісії з питань часткового відшкодування витрат фізичним особам (населенню) за закупівлю нової установки індивідуального доїння”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської райдержадміністрації О.М. Гарбуза.

Голова адміністрації                                                                 М.Д. Горбалінський