Головна Новини Оксана СЛАВІНСЬКА – голова Сквирської райдержадміністрації
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2020
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 31 січня 2020 року №89/2020-рп Оксану Вікторівну Славінську призначено головою Сквирської районної державної адміністрації Київської області.

5 лютого у залі засідань районної ради відбулося офіційне її представлення головою Київської облдержадміністрації Олексієм Чернишовим за участі заступника голови КОДА Дмитра Назаренка, керівника апарату КОДА Олени Мацків, депутата Київської обласної ради Василя Скрипи, голови районної ради Василя Гриші, депутатів районної і міської рад, сільських голів, керівників структурних підрозділів РДА, центральних органів виконавчої влади в районі, організацій і установ, представників громадськості, духовенства та ЗМІ.

Прозвучав Гімн України. Голова КОДА Олексій Чернишов виголосив привітальну промову, у якій окреслив найголовніші завдання дня, пов’язані з реформаторськими процесами, а перезавантаження влади назвав кроком у майбутнє, оскільки поставлено завдання швидко, якісно, продуктивно й відповідально працювати на якісні показники першою чергою – в економіці. Представляючи Оксану Славінську підкреслив, що вона впевнено пройшла соціальну програму LIFT – потужну систему з підбору керівних кадрів й обрана з-поміж десятка кандидатів.

Розпорядження Президента України щодо призначення зачитав керівник апарату Сквирської РДА Віктор Салтанюк. Олексій Чернишов привітав нову очільницю райдержадміністрації, вручив службове посвідчення й підкреслив: «Приділіть особливу увагу залученню інвестицій у район, створенню нових робочих місць, розвитку інфраструктури, дитячим садочкам та школам. Сквирщина має працювати як єдиний організм. Тому необхідно створити такі умови, щоб РДА, районна рада, депутатський корпус, усі служби на місцях спільно працювали на єдиний результат – комфортну та безпечну Київщину, яка, по суті, є вітриною усіх перемог та здобутків України».

 

Своєю чергою, Оксана Славінська, подякувавши Президенту України та голові КОДА за виявлену високу довіру, запевнила, що працюватиме на розвиток району, докладе максимум зусиль для злагодженої роботи усіх гілок влади та завжди буде відкритою до людей. Найперше виокремила децентралізаційне питання, наголосивши, що за підтримки голови облдержадміністрації Олексія Чернишова, завдяки налагодженій тісній співпраці з народними депутатами України Олегом Дундою та Валерієм Колюхом, депутатами Київської обласної ради Василем Скрипою та Леонідом Глиняним, сільськими головами, депутатами районної, міської рад вдалося відстояти і врешті-решт створити єдину Сквирську міську об'єднану територіальну громаду –  29 січня 2020 року було прийнято це доленосне рішення, до якого йшли упродовж довгих 5 років. Висловила сподівання, що вона й надалі працюватиме в єдиній професійній команді.

Оксана Славінська подякувала нашим захисникам на Сході України, які нелегкою працею забезпечують мир, дають можливість вільно працювати і розвивати українську державу.

Пріоритетом роботи на посаді голови Сквирської райдержадміністрації вбачає успішне реформування освіти, охорони здоров'я, розвиток культури, спорту, створення умов для забезпечення національно-патріотичного виховання молоді, зміцнення інфраструктури району, дотримання законності і правопорядку, особлива увага – соціальній сфері, розгляду звернень громадян.

Важливим напрямком роботи, який дасть можливість створити нові робочі місця, назвала залучення інвестицій. Планує докласти максимум зусиль задля покращення інвестиційного клімату нашого регіону і не лише для зовнішнього інвестора, а в першу чергу, для свого, місцевого. Ставить завдання: відновлення роботи неактивних нині заводів: Тхорівського спиртового, Сквирського будівельних матеріалів, Сквирського цегельного «Промінь»; будівництво нового газопроводу для сіл Рогізна, Дунайка, Краснянка (проектно-кошторисна документація виготовлена минулого року за кошти місцевого бюджету); спорудження нового приміщення загальноосвітньої школи на 550 учнівських місць у м. Сквира (проектно-кошторисна документація виготовлена у 2019 році за кошти обласного бюджету у сумі 900 тис. грн.); збереження здоров'я учнів шляхом участі в обласному проєкті «Якісне харчування – здорова дитина», підтриманому дружиною Президента Оленою Зеленською; продовження участі у програмі спорудження міні-футбольних полів зі штучним покриттям в рамках державної, обласної програм за співфінансування з місцевого бюджету (минулого року відбулося відкриття футбольного майданчика у с. Пустоварівка, споруджено міні-стадіони у м. Сквира, с. Шамраївка); за Програмою будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2020 рік заплановано капітальний ремонт міського стадіону «Колос» за співфінансування з бюджету міської ради; у рамках реалізації реформи первинної ланки охорони здоров'я, згідно з обласною Програмою будівництва об'єктів інфраструктури Київської області на 2019 рік, вперше за роки незалежності України у Сквирському районі торік збудовано Пустоварівську та Шамраївську амбулаторії загальної практики сімейної медицини, введення яких в експлуатацію планується весною цього року. Амбітні плани – щодо реформи вторинної ланки охорони здоров'я: втілюючи сучасні стандарти медичної допомоги, ставиться завдання збереження пологового відділення, навчання медичного персоналу, відкриття центру штучної нирки.

У центрі уваги залишатиметься розгляд звернень громадян, серед яких на особливому контролі – звернення учасників бойових дій, учасників АТО та їх сімей, четвертий рік поспіль планується оздоровити дітей учасників АТО за кошти районного бюджету в оздоровчих таборах на півдні України та в Карпатах.

Оксана Славінська запросила Олексія Чернишова, депутатів усіх рівнів, присутніх у залі взяти участь в традиційних патріотичних заходах, які стали яскравою візитівкою Сквирщини: на IV Всеукраїнський відкритий фестиваль «Ми – діти твої, Україно!» для дітей Київщини, сусідніх областей, із зони розмежування Донецької та Луганської областей, з анексованого Криму, який відбудеться 29 травня в с. Пустоварівка; на VI Відкритий молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Шамраївські зорі» для талановитої молоді Київщини, що пройде на початку вересня в. с. Шамраївка.

У конструктивній співпраці, відкритому діалозі, об’єднанні зусиль нова голова Сквирської райдержадміністрації вбачає дієве розв’язання ключових завдань розвитку району.

По завершенні офіційної частини відбувся конструктивний діалог з активом району. Голова районної ради Василь Гриша звернувся до голови КОДА з проханням посприяти ТОВ фірма «Грона» - найбільшому роботодавцю на Сквирщині – в оформленні земельної ділянки, у прокладанні газогону до с. Рогізна вартістю 9 млн. 400 тис. грн. та ремонті дороги державного значення Р-18. Голова ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини» Олена Редюк обґрунтувала необхідність відкриття госпіталю у Київській області для учасників бойових дій АТО/ООС. Завідувач сектору освіти РДА Олександр Заболотний наголосив на необхідності будівництва Сквирської міської школи №1 на 550 місць й придбання шкільного автобуса. Шамраївський сільський голова Валентина Левіцька вела мову про реконструкцію гідротехнічної споруди та очищення русла річки Раставиця, підтримання Шамраївського НВК як опорного закладу у пілотному проєкті щодо здорового харчування, однак у новообладнаній сучасній їдальні, наголосила на проблемах з тарифами за газопостачання, що збурюють суспільство. Депутат Київської обласної ради Василь Скрипа висловився щодо корупційних дій у використанні бюджетних коштів в розмірі 2 млн. 100 тис. грн., які спрямовані на капітальний ремонт Рогізнянського НВК, та попросив надіслати компетентну комісію, аби перевірити якість виконаних робіт та витрачання коштів. Працівники «Сквир-водоканалу» поскаржились на те, що упродовж останніх місяців не отримують заборговану зарплату в сумі 1 млн. 148 тис. грн.

Олексій Чернишов уважно вислухав кожного, зробив короткі коментарі, пообіцяв підтримку й доручив новопризначеній голові та відповідальним керівникам опрацювати порушені питання, в короткий термін доповісти. А він знову відвідає район, як мине 100 днів на посаді Оксани Славінської.

Катерина БОНДАРЧУК.

Переглядів: 74
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack