Головна Новини Засідання робочої групи з розгляду організаційних питань підготовки та проведення урочистих заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Лютий 2020

Засідання робочої групи з розгляду організаційних питань підготовки та проведення урочистих заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Друк

06 січня 2020 року під керівництвом голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської та за участю секретаря Сквирської міської ради В. Бондар, в.о. комісара Сквирського районного комісаріату О. Барана, голови громадської організації ветеранів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів) В. Годованюка, начальників структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з розгляду організаційних питань підготовки та проведення урочистих заходів приурочених до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.