Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 липень №227 13 липня 2012 року "Про утворення районного штабу для координації дій з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежною небезпекою у 2012 році "

Вересень 2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації», «Про пожежну безпеку», на виконання листа Служби цивільного захисту в Сквирському районі від 07.07.2012 № 45 та  з метою вжиття додаткових заходів щодо зменшення негативних наслідків від пожеж у природних екосистемах та  недопущення їх переростання до рівня надзвичайної ситуації:

1. Утворити районний штаб для координації дій з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’я­заних із пожежною небезпекою у 2012 році, (далі – районний штаб) у складі згідно з додатком.

Голові районного штабу вносити у разі потреби до нього зміни, залучати до роботи штабу у встановленому порядку працівників територіальних органів  виконавчої влади в районі, інших державних органів, підприємств, установ та організацій.

2. Головам міськсільвиконкомів  терміново утворити відповідні штаби на місцях та взяти під особистий контроль їх  роботу.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                           М.Д. Горбалінський