Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 липень №228 13 липня 2012 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Атаманчук Галині Василівні в м "

Вересень 2012

13 липня 2012 року                                                                                   №228

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують

право власності на земельну ділянку для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

Атаманчук Галині Василівні в межах Шапіївської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Терра-ІІ» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Атаманчук Галині Василівні в межах Шапіївської сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.І ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Атаманчук Галині Василівні в межах Шапіївської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Атаманчук Галині Василівні земельну ділянку кадастровий номер 3224088600:03:023:0007 площею 2,7726га (з них ріллі-2,7726га) за №228 по схемі поділу земель колективної власності КСП «Прогрес», оформити та видати Атаманчук Галині Василівні  державний акт на право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                             М.Д.Горбалінський