Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Лютий 2020

Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ Друк

Під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ. Розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації.

2.  Про виконання планового завдання щодо  призову громадян України на строкову військову службу та залучення громадян до укладення контракту на службу до Збройних Сил України в 2019 році та 1 кв. 2020 року.

Про організацію  заходів з питань територіальної оборони району в 2020 році.

Доповідач: Волинець Юрій Петрович - військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату.

3. Про призупинення  навчального процесу в окремих закладах освіти Сквирського району у зв’язку з поширенням гострих респіраторних захворювань.

Доповідач: Заболотний Олександр Вікторович  – завідувач сектору освіти райдержадміністрації.

4. Про  результати моніторингового візиту до Сквирського  дитячого будинку "Надія" Сквирської районної ради представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

5. Про результати моніторингового візиту до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району Київської області представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Доповідчі: Капітанюк Наталія Миколаївнав.о. начальниці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Радчук Світлана Петрівна -           директорка територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Сквирського району.

6. Про хід виконання доручення Кабінету Міністрів України про перевірку об’єктів з масовим перебуванням людей.

Доповідач: Дмитренко Олександр Олександрович – заступника начальника Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області.

7. Про  удосконалення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році.

Доповідач: Чиж Андрій Григорович- директор комунального неприбуткового підприємства Сквирської районної ради «Сквирська  центральна районна лікарня».

8.Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації.

Доповідач: Войнілович Ірина Антонівна начальниця відділу документообігу, контролю, організаційно-інформаційного забезпечення та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.