Головна Новини Засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Лютий 2020

Засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Друк

11 лютого 2020 року під керівництвом голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулося спільне засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території Сквирського району випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)

Доповідач: Кузьмінець Яна Володимирівна – лікар із загальної гігієни Білоцерківського міськрайонного відділу лабораторних досліджень.

Співдоповідач: Чиж Андрій Григорович – директор КНП СРР «Сквирська ЦРЛ».

2. Про санітарно-епідемічну ситуацію із захворюваності на грип та ГРВІ в Сквирському районі.

Співдоповідач: Заболотній Олександр Вікторович – завідувач сектору освіти райдержадміністрації.

3. Про дотримання законодавства з питань охорони праці суб’єктами господарювання міста та району.

Доповідач: Кучер Інна Дмитрівна - начальник відділу з питань зайнятості та соціального забезпечення пільгових категорій громадян управління соціального захисту райдержадміністрації.

4. Про стан виробничого та невиробничого травматизму в районі за 2019 рік, аналіз причин травмування та заходи щодо їх попередження.

5. План роботи комісії з безпеки життєдіяльності на І півріччя 2020р.

6. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах Сквирського району.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович – начальник відділу з питань ЖКГ, енергетики, охорони довкілля та ЦЗ райдержадміністрації.

7. Про заходи із підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та паводків у 2020 році

8. Про утримання власниками (балансоутримувачами) водопровідних мереж у справному і доступному для використання стані пожежних гідрантів. Створення в сільській місцевості пожежно-рятувальних підрозділів (пожежних частин) добровільної пожежної охорони.

Доповідач: Бойко Ігор Леонідович – начальник 7-ДРПЧ м. Сквира

9. Про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки на 1 півріччя 2020 року.

За підсумками засідання комісією прийнято відповідні рішення.