Головна Новини Відбулося робоче засідання з пропуску сільських голів

Лютий 2020

Відбулося робоче засідання з пропуску сільських голів Друк

11 та 12 лютого 2020 року під керівництвом голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської та за участю  голови Сквирської районної ради В. Гриші, заступника голови Сквирської районної ради О. Грищенко, начальника управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації Н. Рогози, начальника відділу фінансів Сквирської районної державної адміністрації М. Ульянової, завідувача сектору освіти Сквирської районної державної адміністрації О. Заболотного, в.о. завідувача сектору культури, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації О. Іванько, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району С. Радчук, директора КНП СРР «ЦПМСД» Н. Колесник-Гавронської, директора КНП СРР "СКВИРСЬКА ЦРЛ" А. Чижа, начальника Сквирського  РС ГУ ДСНС України у Київській області І. Шуляка, голів сільських рад, депутатів Сквирської районної ради відбулося робоче засідання з пропуску сільських голів з питань планування та використання коштів сільського бюджету у 2020 році за такими напрямами:

1) фінансування пільг для окремих категорій громадян Сквирського району на 2020 рік;

2) стан прийняття Програм з пільгового перевезення та планування коштів на пільгове перевезення жителів громади;

3) виділення коштів на утримання фельдшерських пунктів;

4) планування коштів на співфінансування Програм будівництва, реконструкції та Програми енергоефективності; ;

5) планування коштів на оздоровлення дітей учасників АТО (передача коштів до районного бюджету);

6) виділення коштів на виконання приписів та заходів протипожежної охорони на об’єктах соціального призначення;

7) проведення інвентаризації земельних ділянок на території громади.

По кожній територіальній громаді визначено першочергові питання, які підлягають вирішенню у 2020 році. Окреслено джерела вирішення порушених питань. Рекомендовано головам сільвиконкомів посилити роботу з керівниками сільськогосподарських підприємств, підприємцями щодо виділення коштів на вирішення проблем села.