Вересень 2012

13 липня 2012 року                                                                                      №230

Про надання в оренду земельних ділянок

сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ПП «Агрофірма «Розволожжя»

в межах Тхорівської сільської  ради

Розглянувши клопотання директора приватного підприємства «Агрофірма «Розволожжя» Нечипоренка І.В. про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості            3 шт. загальною площею 12,66 га в межах Тхорівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 14 від 07.06.2011 року), керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

1. Надати в оренду ПП «Агрофірма «Розволожжя» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 3 шт. загальною площею 12,66 га за №№ 122,213,222 по схемі поділу земель колективної власності ВАТ «Тхорівський» с.Тхорівка, вартістю 311628,54 гривень на території Тхорівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 4% від їх загальної вартості, що складає 12465,14 грн (дванадцять тисяч чотириста шістдесят п’ять гривень, 14 коп), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом               30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Тхорівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці, отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Тхорівській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                            М.Д.Горбалінський