Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 липень №238 20 липня 2012 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку гр. Ревякіній Ніні Леонідівні, власнику земельної частки (паю) в межах Каленнівської сільської рад "

Вересень 2012

20 липня 2012 року                                                                                       №238

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання державного

акта на право власності на земельну ділянку

гр. Ревякіній Ніні Леонідівні,

власнику земельної частки (паю) в межах

Каленнівської сільської ради

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право  власності на земельну ділянку гр.Ревякіній Ніні Леонідівні, власнику земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в межах Каленнівської сільської  ради Сквирського району Київської області, розроблену                           ДП «Київський інститут землеустрою», керуючись п. 7 ст. 13 Закону України “Про  місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 22,   ч.1 ст. 81, ст. ст. 111, 118 Земельного кодексу України, на виконання  Указу Президента України від 03.12.1999  № 1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування  аграрного сектору  економіки”, Законом України ”Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Каленнівської сільської  ради  Сквирського  району  Київської області.

2. Передати у власність гр. Ревякіній Ніні Леонідівні, яка проживає вул.Вербицького,36-б кв.84 м.Київ, власнику земельної частки (пай), земельну ділянку загальною площею 2,4747 га, з них ріллі – 2,4747 га та видати державний акт на право  власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- заборона на зміну цільового призначення земельної ділянки;

- заборона на продаж або інше відчуження до набрання чинності  Законами України ”Про державний земельний кадастр” та ”Про ринок земель”;

-   дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог,  встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі:

4.1. Внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

4.2.Забезпечити належне зберігання документів, на підставі яких прийнято це  розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова  адміністрації                                                        М.Д.Горбалінський