Вересень 2012

03 серпня 2012 року                                                                                           №248

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ТДВ «Шамраївський цукровий завод»

в межах Мовчанівської сільської  ради

Розглянувши клопотання директора товариства з додатковою відповідальністю «Шамраївський цукровий завод» Дворцова А.О. про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 2 шт. загальною площею 5,94 га в межах Мовчанівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 12 від 18.07.2012 року), керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

1. Надати в оренду ТДВ «Шамраївський цукровий завод» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 2 шт. загальною площею 5,94 га за №№ 82, 159 по схемі поділу земель колективної власності КСП «Маяк» с. Рибчинці, вартістю 173183,74 гривень на території Мовчанівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 4% від їх загальної вартості, що складає 6927,35 грн (шість тисяч дев’ятсот двадцять сім гривень 35 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Мовчанівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці, отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Мовчанівській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                          М.Д.Горбалінський